Zavolejte nám

732 758 785

Renovace podlah

Renovace podlah

Provádíme hloubkové čištění a renovaci téměř všech typů podlah a podlahových krytin. Používáme kvalitní prostředky a techniku, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Provedeme vyčištění malých domácích prostorů až po údržbu a renovaci podlah průmyslových objektů.

Používáme kombinaci mechanického a chemického čištění, broušení a následné aplikace ochranných nátěrů, impregnace či vosku.

O každou podlahu je třeba pravidelně pečovat již od začátku, jinak se výrazně sníží její životnost. Rádi vám pomůžeme a navrhneme postup na údržbu vaší podlahy. Pokud máte podlahu ve špatném stavu, nezoufejte, dokážeme často zrenovovat i podlahy, které vypadají doslova “na odpis”.

Renovovaný povrch je zpravidla plně použitelný již několik hodin po ukončení prací. Stav každé podlahy je individuální, proto před zahájením prací absolvujeme prohlídku podlahy a navrhneme nejvhodnější variantu údržby či renovace.

Pokud je podlaha ve stavu, který již není schopen plnohodnotné renovace, navrhneme ideální postup pokládky nové podlahy a doporučíme vhodné materiály.

Nejčastěji pokládáme vinylové podlahy včetně úpravy podkladu, realizujeme také lité podlahy, pokládáme dřevěné podlahy a koberce.

Napište nám, přijedeme se podívat a řekneme vám co můžeme s vaší podlahou udělat.

Jak pracujeme

Jak pracujeme

 • Kalkulace

  Zaměření a kalkulace (zdarma)

 • Příprava

  Příprava a vyrovnaní podkladu

 • Materiál

  Dovoz materiálu

 • Montáž

  Montáž podlahy včetně montáže komponentů

 • Úklid

  Úklid a předání